Hakkımızda

     Tanımaya çalıştığınız ben Hakan ONUR'un en birincil yaşam felsefesi "KENDİSİNE GÜVENEN İNSANLARIN BAŞINI HİÇBİR ZAMAN ÖNE EĞMEMEKTİR." Bilmem sizin için yeterli mi?

     30 Yıllık Veteriner Hekimlik deneyimim ışığında, Veteriner Hekim Özgür BAŞER ile birlikte kliniğimizde koruyucu hekimlik, tedavi operasyon hizmetleri yanı sıra, her türlü aşı, ilaç, malzeme, mama çeşitleri ile gereksinimleriniz hijyenik ve steril bir ortamda karşılanmaktadır. Bakım ünitemizde ise tıraş ve temizlik hizmetleri alınabilmektedir.

     Umarım görüşürüz.

 

      Hakan ONUR

Hakan ONUR     1960 yılında Ankara'da doğdu. 1984 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden mezun olduktan sonra 1986-1988 yılları arasında Sivas Tarım İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı Şubesi'nde Veteriner Hekim olarak çalıştı. Ardından 1989-2006 yılları arasında Aliağa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü'nde Veteriner Hekim olarak görev yaptı. 2005 yılının Aralık ayında Onur-Vet Veteriner Klinik Hizmetleri'ni kuran ve halen klinik çalışmalarını burada sürdürmekte olan Hakan Onur'un ilgi alanları arasında ortopedi, cerrahi ve dermatoloji bulunmaktadır.

 

      Özgür BAŞER

Özgür BAŞER     1978 yılında Ankara'da doğdu. 2001 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'nden mezun olduktan sonra İzmir'de önemli kliniklerde 3 sene çalıştı. Ardından Aydın'ın Didim ilçesinde 2007-2009 yılları arasında klinik işletti. Üniversite eğimi sırasında İsrail ve Almanya'da staj çalışmaları bulunan Özgür Başer, çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. İlgi alanları arasında dahiliye, kardiyoloji ve gastroenteroloji bulunmakta olup 2009 yılından bu yana Onur-Vet Veteriner Klinik Hizmetleri'nde klinik çalışmalarını sürdürmektedir.